Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho e-shopu v předvánočním období.
Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 17.12.2019, při platbě na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 17.12.2019.
Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 20.12.2019, nemůžeme však garantovat jejich doručení zboží do Vánoc.
Objednávky přijaté po 20.12.2019 budeme expedovat až po novém roce, tj. dne 2.1.2019.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Barevné termoobaly na láhve: musíte mít!

21.01.2015 11:21

Rozšiřujeme sortiment! Představujeme vám praktické termoobaly na láhve značky Coolbox v neoprém designu. Pořiďte si termoobal k jakékoliv láhvi EQUA a udržte teplotu obsahu láhve! Termoobal má hravý potisk a chrání láhev před poškozením. 

Seznamte se s novinkou e-shopu Labeloo, praktickými termoobaly na láhve. Termoobal v působivém neoprén designu je užitečným pomocníkem v chladných i horkých dnech. Díky materiálu, ze kterého je vyroben, dokáže zpomalit proces zchladnutí nebo zteplání obsahu vaší lahvičky.

Tím udržuje co nejdelší dobu pití o teplotě, kterou si přejete. Termoobaly mají hravý potisk, skvěle vypadají a navíc chrání lahvičku proti poškození, čímž jí ušetříte nechtěného poškrábání nebo poničení.

Pořiďte si termoobal značky Coolbox k jakékoliv designové láhvi EQUA o objemu 0,6 l.

              

Termoobaly značky Coolbox nabízíme v pěti zářivých barvách a to v růžové, zelené, červené, černé a modré. Vybrat si můžete také ze dvou vzorů, dle vaší libosti. Kam vyrazit s láhví EQUA šikovně ukrytou do termoobalu? Kamkoliv! Hodí se na výlet, do města, do práce nebo na sport!

Chceš slevu na první lahvičku?

Odebírej novinky a získej slevu 10% na první nákup.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz