Výletová sezóna je za dveřmi - nepodceňte svou přípravu

25.05.2017 09:00

Léto je tu, a tak už se možná začínáte rozmýšlet, na jaký výlet či rovnou několikadenní výpravu vyrazíte. Pro některé z nás je to nedílnou součástí nejen letních prázdnin. Když ale podceníte svou výbavu na výlet, může se z harmonické pohody stát noční můra. Inspirujte se praktickými doplňky, které by vám při cestování rozhodně neměli chybět.

Multifunkční batohy vládnou světu

Jsou všude, kam se jen podíváte. Jsou stylové, pohodlné a vejde se do nich spousta věcí. Není divu, že se staly oblíbeným módním doplňkem. Nejdříve je třeba si ujasnit, k jakým účelům budeme batoh využívat. Na procházky, sport či celodenní túry? To je hlavní faktor při výběru správného batohu na výlety.

Patříte-li k nadšeným turistům, nemusíte hned vypadat jako horolezec se sportovním batohem. Pořiďte si multifunkční, elegantní batoh Bobby v různých barevných variantách.

Do batohu se vejde notebook, má USB konektor pro dobíjení mobilu z powerbanky a spoustu kapes na vše, co potřebujete. Navíc se nemusíte bát, že by vás kapsáři okradli. Batoh Bobby má zabezpečení proti kapesným krádežím, otevírá se zezadu a všechny zipy jsou schované. Batoh je vyrobený z vysoce kvalitního polyesteru a má navíc ochranu proti proříznutí. Batoh má nepromokavý povrch, takže ideální pro dobrodružné výlety.

Batohy pro dospělé Bobby

Prohlédnout batohy

Zvířecí batohy pro děti a předškoláky

Máte malé uličníky? Určitě se jim zalíbí tento praktický, hravý a funkční dětský batoh na výlety. Nejen, že se zabaví při dlouhé cestě, ale hraní si s oblíbeným zvířátkem, rozvíjí fantazii dítěte. Díky vypolstrovaným popruhům a maximálního objemu 8 l, se nemusíte bát přetížení vašeho dítěte. Všechny batůžky obsahují reflexní prvky, tudíž jsou ve tmě nepřehlédnutelné. Vyberte svému prckovi jeho oblíbené zvířátko.

Dětská batoh ve tvary pandybatoh lev

Prohlédnout dětské batohy

Pitný režim je alfa a omega

Voda je pro náš organismus nezbytná, bez ní prostě nelze fungovat. Malátnost, bolest hlavy, ztráta energie nebo celkové vyčerpání, i takto se dá projevit nedostatek tekutin neboli dehydratace. Je důležité pít během celého dne, abyste ji předešli. Voda, kterou jste vypili již před několika hodinami, se nepočítá. Stejně tak je špatně dohánět pitný režim večer, proto doporučujeme pořídit si svou vlastní designovou láhev, kterou budete mít vždy po ruce.

Láhve jsou vylepšeny o hravé designové prvky. Ušetříme jak naší planetu díky ekologické výrobě, tak i své peníze za balené vody.

Plastové lahve na vodu Lahev s košíkem na ovoce Eko lahve s brčkem

Prohlédnout lahvičky

Vychlazený nápoj po několik hodin

Pitný režim je zcela bezpochyby zásadní, ale co když nám během výletu obsah láhve zteplá? Normální jev, se kterým se v létě setkáváme velmi často. Nicméně na teplou vodu většina lidí nemá ani pomyšlení, tudíž radši nepijí a může nastat problém dehydratace. Představujeme vám praktického pomocníka do těchto parných dnů – termoobal. Nejenže zpomalí chladnutí či teplání obsahu vaší lahvičky, ale také ji ochrání před poškozením.

Terrmoobaly do tepla i do zimy

Prohlédnout termoobaly

Dalším neméně užitečným pomocníkem je termohrnek do auta. Snad každý už má svou špatnou zkušenost s termohrnky v autě, ale chuť vzít si svůj vlastní nápoj do auta je větší. Speciálně proto designéři vyvinuli plně funkční termohrnek AUTO. Má inovativní Push systém, který umožňuje hrnek ovládat jednou rukou. Rozlučte se s kapičkami na sedačce a vyberte si svou oblíbenou barvu

 termohrnek do městaTermohranek do auta

Vybrat termohrnek

"Hodnocení obchodu na Zboží.cz