Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho eshopu v období vánočních svátků. Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 13.12.2017. Při platbe na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 13.12.2017. Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 21.12.2017, ale negarantujeme doručení zboží před vánoci. Objednávky přijaté po 21.12.2017 00:00 budeme expedovat až po novém roce 3.1.2017. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Cyklistická sezóna pomalu končí, uložte své kolo

Cyklistická sezóna pomalu končí, uložte své kolo
01.09.2014 09:00

Počet teplých letních dnů se rapidně snižuje a konec léta odpočítáváme na prstech ruky. Pokud jste vášnivými cyklisty, jistě řešíte otázku, jak své kolo zazimovat a kde jej uložit. V tom mohou pomoci držáky na kola značky Cycloc, se kterými navíc uložíte své kolo stylově.

Díky držákům na kola této značky totiž uděláte z překážejícího kola designovou libůstku, která neudělá ostudu žádnému interiéru. Nevšední nápad ocenili také porotci prestižních designových soutěží a držák na kolo Cycloc získal ocenění na Eurobike Award v kategorii příslušenství, British Design & Art Direction za mimořádný design, Design Week Awards v kategorii produktový design.

Inspiraci, jak své kolo uložit můžete načerpat na oficiálních stránkách výrobce držáku Cycloc.

 

       Držák na kolo Cycloc Solo     Držák na kolo Endo

 

Hlavním smyslem držáku je promyšlený způsob uchycení, který je vhodný pro jakékoli kolo. V nabídce e-shopu Labeloo najdete dva typy držáků. První variantou je držák na kolo Solo, díky kterému připevníte své kolo vodorovně ke zdi. Druhým typem je držák na kolo Endo, který umí zachytit kolo svisle ke zdi, ke které je připevněno. Vnitřní prostor držáku Solo je ideální pro úschovu drobností, které patří do výbavy každého vášnivého cyklisty, můžete si tu odložit rukavice, brýle nebo světlo. Držáky na kola značky Cycloc nabízíme v našem e-shopu v sedmi barevných variantách. Nástěnné držáky jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. 

zdroj fotografií: cycloc.com

Získejte slevu 10 %

Přihlašte se do našeho newsletteru
a získejte slevu 10 % na Váš první nákup.

* povinné položky
zavřít
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz