Cyklistická sezóna pomalu končí, uložte své kolo

01.09.2014 09:00

Počet teplých letních dnů se rapidně snižuje a konec léta odpočítáváme na prstech ruky. Pokud jste vášnivými cyklisty, jistě řešíte otázku, jak své kolo zazimovat a kde jej uložit. V tom mohou pomoci držáky na kola značky Cycloc, se kterými navíc uložíte své kolo stylově.

Díky držákům na kola této značky totiž uděláte z překážejícího kola designovou libůstku, která neudělá ostudu žádnému interiéru. Nevšední nápad ocenili také porotci prestižních designových soutěží a držák na kolo Cycloc získal ocenění na Eurobike Award v kategorii příslušenství, British Design & Art Direction za mimořádný design, Design Week Awards v kategorii produktový design.

Inspiraci, jak své kolo uložit můžete načerpat na oficiálních stránkách výrobce držáku Cycloc.

 

       Držák na kolo Cycloc Solo     Držák na kolo Endo

 

Hlavním smyslem držáku je promyšlený způsob uchycení, který je vhodný pro jakékoli kolo. V nabídce e-shopu Labeloo najdete dva typy držáků. První variantou je držák na kolo Solo, díky kterému připevníte své kolo vodorovně ke zdi. Druhým typem je držák na kolo Endo, který umí zachytit kolo svisle ke zdi, ke které je připevněno. Vnitřní prostor držáku Solo je ideální pro úschovu drobností, které patří do výbavy každého vášnivého cyklisty, můžete si tu odložit rukavice, brýle nebo světlo. Držáky na kola značky Cycloc nabízíme v našem e-shopu v sedmi barevných variantách. Nástěnné držáky jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. 

zdroj fotografií: cycloc.com

"Hodnocení obchodu na Zboží.cz