Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho eshopu v období vánočních svátků. Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 13.12.2017. Při platbe na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 13.12.2017. Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 21.12.2017, ale negarantujeme doručení zboží před vánoci. Objednávky přijaté po 21.12.2017 00:00 budeme expedovat až po novém roce 3.1.2017. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Láhve EQUA v očích recenzentů

Láhve EQUA v očích recenzentů
14.10.2014 14:47

Lahvičky EQUA se těší stále větší oblibě. Vybrali jsme pro vás přehled toho nejzajímavějšího, co se za poslední dobu událo. Lahvičky EQUA se dostaly pod drobnohled recenzentů, kde se utkaly s designovými láhvemi konkurenčních výrobců. Také se dostaly do rukou blogerek, které vyzkoušely její kvality a neváhaly se o své postřehy podělit. Jak to dopadlo?

VELKÁ RECENZE EKOLOGICKÝCH LÁHVÍ: KTERÁ JE NEJLEPŠÍ?

Srovnání ekologických láhví značek Booble, Kor a EQUA. Recenzeti hodnotili láhve dle praktického využití láhve jeho materiálu a zpracování, vzhledu, pohodlného pití, ale také třeba podle toho, jak jsou skladné v kabelce a batohu. Jak se recenzentům líbily láhve značky EQUA? 

Srovnání ekologických láhví

zdroj fotografie: generace21.cz

 

VIDEO RECENZE LÁHVE EQUA CMYK

Máte radši video recenze, kde je pro vás vše jasnější a zřetelnější? Potom se podívejte na video recenzi blogerky Marušky, která vyzkoušela a zhodnotila všechny stránky ekologické láhve sportoního vzhledu EQUA CMYK. Jak se jí líbila, uvidíte ve videu. 

 

ZNÁTE LÁHVE EQUA?

Ne? Tak si přečtěte tento článek a láhve EQUA poznáte. Věděli jste, že název láhví EQUA vznikl spojením EKO (zkratky pro ekologický) a AQUA (latinsky voda)? V článku spatříte také horkou novinku e-shopu Labeloo, láhev EQUA Black Lace, která nabízí neotřelý design krajek a je k zakoupení v objemu 0,6 litrů. Objevte kouzlo ekologických láhvi!

  

Získejte slevu 10 %

Přihlašte se do našeho newsletteru
a získejte slevu 10 % na Váš první nákup.

* povinné položky
zavřít
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz