Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho e-shopu v předvánočním období.
Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 17.12.2019, při platbě na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 17.12.2019.
Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 20.12.2019, nemůžeme však garantovat jejich doručení zboží do Vánoc.
Objednávky přijaté po 20.12.2019 budeme expedovat až po novém roce, tj. dne 2.1.2019.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Láhve EQUA v očích recenzentů

14.10.2014 14:47

Lahvičky EQUA se těší stále větší oblibě. Vybrali jsme pro vás přehled toho nejzajímavějšího, co se za poslední dobu událo. Lahvičky EQUA se dostaly pod drobnohled recenzentů, kde se utkaly s designovými láhvemi konkurenčních výrobců. Také se dostaly do rukou blogerek, které vyzkoušely její kvality a neváhaly se o své postřehy podělit. Jak to dopadlo?

VELKÁ RECENZE EKOLOGICKÝCH LÁHVÍ: KTERÁ JE NEJLEPŠÍ?

Srovnání ekologických láhví značek Booble, Kor a EQUA. Recenzeti hodnotili láhve dle praktického využití láhve jeho materiálu a zpracování, vzhledu, pohodlného pití, ale také třeba podle toho, jak jsou skladné v kabelce a batohu. Jak se recenzentům líbily láhve značky EQUA? 

Srovnání ekologických láhví

zdroj fotografie: generace21.cz

 

VIDEO RECENZE LÁHVE EQUA CMYK

Máte radši video recenze, kde je pro vás vše jasnější a zřetelnější? Potom se podívejte na video recenzi blogerky Marušky, která vyzkoušela a zhodnotila všechny stránky ekologické láhve sportoního vzhledu EQUA CMYK. Jak se jí líbila, uvidíte ve videu. 

 

ZNÁTE LÁHVE EQUA?

Ne? Tak si přečtěte tento článek a láhve EQUA poznáte. Věděli jste, že název láhví EQUA vznikl spojením EKO (zkratky pro ekologický) a AQUA (latinsky voda)? V článku spatříte také horkou novinku e-shopu Labeloo, láhev EQUA Black Lace, která nabízí neotřelý design krajek a je k zakoupení v objemu 0,6 litrů. Objevte kouzlo ekologických láhvi!

  

Chceš slevu na první lahvičku?

Odebírej novinky a získej slevu 10% na první nákup.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz