Láhve EQUA v očích recenzentů

14.10.2014 14:47

Lahvičky EQUA se těší stále větší oblibě. Vybrali jsme pro vás přehled toho nejzajímavějšího, co se za poslední dobu událo. Lahvičky EQUA se dostaly pod drobnohled recenzentů, kde se utkaly s designovými láhvemi konkurenčních výrobců. Také se dostaly do rukou blogerek, které vyzkoušely její kvality a neváhaly se o své postřehy podělit. Jak to dopadlo?

VELKÁ RECENZE EKOLOGICKÝCH LÁHVÍ: KTERÁ JE NEJLEPŠÍ?

Srovnání ekologických láhví značek Booble, Kor a EQUA. Recenzeti hodnotili láhve dle praktického využití láhve jeho materiálu a zpracování, vzhledu, pohodlného pití, ale také třeba podle toho, jak jsou skladné v kabelce a batohu. Jak se recenzentům líbily láhve značky EQUA? 

Srovnání ekologických láhví

zdroj fotografie: generace21.cz

 

VIDEO RECENZE LÁHVE EQUA CMYK

Máte radši video recenze, kde je pro vás vše jasnější a zřetelnější? Potom se podívejte na video recenzi blogerky Marušky, která vyzkoušela a zhodnotila všechny stránky ekologické láhve sportoního vzhledu EQUA CMYK. Jak se jí líbila, uvidíte ve videu. 

 

ZNÁTE LÁHVE EQUA?

Ne? Tak si přečtěte tento článek a láhve EQUA poznáte. Věděli jste, že název láhví EQUA vznikl spojením EKO (zkratky pro ekologický) a AQUA (latinsky voda)? V článku spatříte také horkou novinku e-shopu Labeloo, láhev EQUA Black Lace, která nabízí neotřelý design krajek a je k zakoupení v objemu 0,6 litrů. Objevte kouzlo ekologických láhvi!

  

"Hodnocení obchodu na Zboží.cz