Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho e-shopu v předvánočním období.
Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 17.12.2019, při platbě na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 17.12.2019.
Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 20.12.2019, nemůžeme však garantovat jejich doručení zboží do Vánoc.
Objednávky přijaté po 20.12.2019 budeme expedovat až po novém roce, tj. dne 2.1.2019.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Labeloo také podporuje Movember

20.11.2013 13:49

V Labeloo se snažíme podporovat dobré věci a jednou z nich je určitě hnutí Movember.

Movember v Labeloo

Jedná o hnutí bojující za zdraví mužů. Věnuje se především osvětě problémů rakoviny prostaty a rakoviny varlat a jako jeden z hlavních problémů proklamuje nízké povědomí o těchto rizicích. Název Movember vznikl spojením anglických slov „moustache“ a „november“ tedy spojením slov „knírek“ a „listopad“. A právě proto můžete v listopadu vídat velké množství lidí s knírkem. Dejte se s nimi do řeči a edukujte se v oblasti mužského zdraví.

My jsme přesvědčeni, že se jedná o dobrou věc a proto jsme se ji rozhodli podpořit. Z každé prodané lahvičky věnujeme 20 Kč právě na výzkum a zlepšení informovanosti a vzdělání v oblasti rakoviny prostaty a varlat.

Pokud tedy uvažujete o koupi naší lahvičky, ať již pro sebe či jako vánoční dárek, budeme rádi, když nakoupíte ještě do konce listopadu a přispějete tak dobré věci.

(David)

Chceš slevu na první lahvičku?

Odebírej novinky a získej slevu 10% na první nákup.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz