Mujjo kožené obaly na iPhone, iPad a MacBook

10.03.2016 11:24

Nápad a precizní řemeslo.

To jsou dvě slova, která vystihují Holandskou designérskou značku Mujjo.

Tvoří produkty, které jsou originální a mají promyšlený design natolik, aby se nedal ubrat jediný steh či knoflík, aniž by se ztratily funkčnost. A když ke všemu přidáme vysoké nároky na výběr materiálu, skvělé obaly z vlněné plsti a vysoce kvalitní kůže jsou na světe. Jednoduchý nápad a precizní řemeslo. To je Mujjo.

Designéři Mujjo věří, že tvoří skvělé produkty. Začínají vždy s jednoduchým nápadem a pak se točí kolem něj. Chtějí, aby jejich produkty byly, co nejjednodušší a zároveň, aby byly co nejlepší a promyšlené do detailu. A to není vždy zrovna jednoduché.

Součástí Mujjo brandu je uchovávat vlastní osobnost, kterou promítají do vlastní tvorby a zároveň jsou nároční sami na sebe. Rozhodně se nedá říct, že by si snižovali laťku, spíše naopak. Když se jim podaří vytvořit produkt, se kterým jsou spokojeni, netrvá spokojenost dlouho. Další produkt musí být ještě lepší!

flying styling manDíky této filosofii se jim podařilo vytvořit pouzdra na iPhone, iPad i MacBook taková, která musíte mít. Na dotek jsou úžasná. Vzhledem k tomu, že jsou z kůže, tak chvíli trvá, než povolí, ale po tom drží velice dlouho.

V posledních letech se rozšířila možnost zakoupit si ochranné pouzdra ze zahraničí za několik desítek korun. Převážně se však jedná o nekvalitně vyrobené produkty z čínských podniků, které se soustředí na vyrobené množství, nikoliv na spokojenost konečného uživatele. Po několika týdnech používání vykazuje známky používání, což vyžaduje další nákup v zahraničí.

Mujjo pouzdra jsou vyrobena z velmi kvalitních materiálů a životnost kůže je obdivuhodná.  Kvalitně odvedenou práci zákazníci vždy ocení. Navíc je každé pouzdro vyráběné ručně, pokud tedy chcete být ve společnosti výjimeční a svému iOS zařízení dopřát maximální bezpečnost.

Vyberte si podle svého vkusu zde své luxusní puzdro. Máme poslední kusy skladem!

"Hodnocení obchodu na Zboží.cz