Novinka: designová světla Moon light!

04.08.2014 14:41

Pokud potřebuje váš interiér zoufale oživit, jste na správné adrese. Náš e-shop se rozrostl o novou kategorii a přišel s nabídkou neotřelých designových světel Moon light. Ty jsou výjimečná svou variabilitou, můžete si je totiž složit do různých tvarů!

Jak začít? Vyberete si svítidlo, které zapadne do interiéru vašeho bytu či domu. Nabízíme svítidla tří velikostí s označením S, M a L a barevnou škálou sahající od klasické bílé přes odvážnou oranžovou až po mystickou fialovou. Pak už stačí vzít do rukou návod, složit svítidlo a designový skvost je na světě. Každá sada svítidel se skládá z 30 elementů. 

 

 

Svítídlo Moon light oranžovéSvítídlo Moon light modréSvítídlo Moon light žluté

Nemusíte ale vycházet pouze z jedné sady svítidel, když si koupíte sad více, lze z nich pomocí vlastní šikovnosti a kreativity sestavit větší stínidla složitějších tvarů a různobarevných kombinací. Je libo světlo klasického, elipsovitého či hvězdicovitého tvaru? Protože je kladen důraz na co největší variabilitu svítidla, neprodává se automaticky s kabelem a žárovkou. Každý zákazník má možnost vybrat si ke svému designovému svítidlu takový kabel, jaký potřebuje.

Hurá do zútulňování interiéru se světly Moon light! 

"Hodnocení obchodu na Zboží.cz