Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho e-shopu v předvánočním období.
Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 17.12.2019, při platbě na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 17.12.2019.
Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 20.12.2019, nemůžeme však garantovat jejich doručení zboží do Vánoc.
Objednávky přijaté po 20.12.2019 budeme expedovat až po novém roce, tj. dne 2.1.2019.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Pěstujte s nápadem!

07.10.2014 12:17

Plánujete pěstovat vlastní zeleninu, bylinky nebo si udělat radost zasazením květinek? Pusťte se do pěstování v moderních zahradních květináčích, které nově najdete na e-shopu Labeloo!

Květináče na našem e-shopu jsou speciální především svým designem a výběrem materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Na výrobu květináčů byla totiž použita speciální plsť s ochrannou vnitřní vrstvou. Ta udržuje vlhkost a zároveň umožňuje rostlinám dýchat. Co můžete pěstovat v těchto květináčích? Vlastní zeleninu, chutné bylinky, květiny, muškáty, vše, co rozzáří váš balkón nebo terasu. 

Vyberte si ze dvou variant květináčů. Nabízíme závěsný plstěný květináč či zahradní truhlík na balkón, terasu či zahradu. Plstěné květináče jsou vhodné především pro venkovní použití. Květináče vynikají svou lehkostí, nemusíte už tahat těžké nevzhledné truhlíky. Balení obsahuje 8 dřevěných tyčí, díky nimž si květináč snadno složíte.

Květináče a truhlíky nabízíme v černé a tmavě šedé barvě. Venkovní truhlíky mají objem až 45 litrů.

    

Láká vás pěstování bylinek? Připravili jsme si pro vás pár tipů jak na to. Tady jsou! 

  • Pro bylinky nejsou vhodné těžké zeminy z velkých kousků dřeva, bylinka totiž nemá tolik síly, aby se dokázala prodrat ven. Kupte si substrát přímo určený pro pěstování bylinek.
  • Semínka se vydejte pořídit do zahradnictví, nabídkou z velkých obchodů si nemůžete být jistí, hlavně z pohledu původu a čerstvosti semen.
  • Nejvhodnější dobou pro zasazení bylinek je březen.
  • Semínka bylinek nevysévejte příliš hluboko pod zem, stačí půl centimetrů pod hlínu.

 

Pěstování bylinek, zeleniny a okrasných květin vám zlepší náladu. Připravte se na jaro a začněte s pěstováním stylově!

Chceš slevu na první lahvičku?

Odebírej novinky a získej slevu 10% na první nákup.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz