Překvapte u vody taškou z kolekce Summertime

11.06.2014 09:37

Na ulicích a v obchodech je stále více vidět, že skládací ekologické tašky ECOZZ pomalu nahrazují napěchované igelitky s nákupem. Dneska si představíme i jiné využití skládacích tašek a vyrazíme s kolekcí Summertime k vodě! 

 

Prožijte letošní léto jinak a vyrazte k vodě s originální ekologickou taškou z kolekce Summertime! Taškou, která svým designem a praktičností řeší problém jak o prázdninách oslnit na plážích a březích českých vod a koupališť! 

Neberte na pláž kabelku, tašky z kolekce Summertime jsou k pobytu u vody přímo dělané. Nemusíte mít obavy, odhodit tašku na zem, když se honem spěcháte zchladit do vody. Písek a kamínky z tašky pohodlně vysypete a taška nepřijde, na rozdíl od kabelek, k žádné újmě. Taška je zipem uzavíratelná a nepromokavá. Unese až 20 kg, takže si zabalte k vodě vše, co potřebujete. Knížky, osušku, dostatečné množství tekutin a klidně i příruční rádio. Jak se vám líbí? 

                                      

 

Na ulicích můžete také často vidět kabelky nebo tašky s motivy světových metropolí a vytouženými cíly cest. Pro takovouto kabelku nemusíte jezdit daleko. Dáváme průchod letnímu cestování a poznávání nového i v designu tašek s kolekcí World Traveler. Co takhle zkusit romantický Řím, ohnivé Španělsko nebo daleké San Francisko?

 

Taška z kolekce World Traveller

                                                               

 

Grafické vzory pocházejí z dílen vybraných českých designérů. Při každodenním použití taška vydrží dva roky. Nemusíte mít obavy pasovat ekologické tašky z kolekcí Summertime a World Traveler na vaše pomocníky na pláž i do města několik sezón po sobě. Hravě vás naladí do správné prázdninové nálady. Užijte si léto!

"Hodnocení obchodu na Zboží.cz