Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho e-shopu v předvánočním období.
Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 17.12.2019, při platbě na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 17.12.2019.
Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 20.12.2019, nemůžeme však garantovat jejich doručení zboží do Vánoc.
Objednávky přijaté po 20.12.2019 budeme expedovat až po novém roce, tj. dne 2.1.2019.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Překvapte u vody taškou z kolekce Summertime

11.06.2014 09:37

Na ulicích a v obchodech je stále více vidět, že skládací ekologické tašky ECOZZ pomalu nahrazují napěchované igelitky s nákupem. Dneska si představíme i jiné využití skládacích tašek a vyrazíme s kolekcí Summertime k vodě! 

 

Prožijte letošní léto jinak a vyrazte k vodě s originální ekologickou taškou z kolekce Summertime! Taškou, která svým designem a praktičností řeší problém jak o prázdninách oslnit na plážích a březích českých vod a koupališť! 

Neberte na pláž kabelku, tašky z kolekce Summertime jsou k pobytu u vody přímo dělané. Nemusíte mít obavy, odhodit tašku na zem, když se honem spěcháte zchladit do vody. Písek a kamínky z tašky pohodlně vysypete a taška nepřijde, na rozdíl od kabelek, k žádné újmě. Taška je zipem uzavíratelná a nepromokavá. Unese až 20 kg, takže si zabalte k vodě vše, co potřebujete. Knížky, osušku, dostatečné množství tekutin a klidně i příruční rádio. Jak se vám líbí? 

                                      

 

Na ulicích můžete také často vidět kabelky nebo tašky s motivy světových metropolí a vytouženými cíly cest. Pro takovouto kabelku nemusíte jezdit daleko. Dáváme průchod letnímu cestování a poznávání nového i v designu tašek s kolekcí World Traveler. Co takhle zkusit romantický Řím, ohnivé Španělsko nebo daleké San Francisko?

 

Taška z kolekce World Traveller

                                                               

 

Grafické vzory pocházejí z dílen vybraných českých designérů. Při každodenním použití taška vydrží dva roky. Nemusíte mít obavy pasovat ekologické tašky z kolekcí Summertime a World Traveler na vaše pomocníky na pláž i do města několik sezón po sobě. Hravě vás naladí do správné prázdninové nálady. Užijte si léto!

Chceš slevu na první lahvičku?

Odebírej novinky a získej slevu 10% na první nákup.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz