Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho e-shopu v předvánočním období.
Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 17.12.2019, při platbě na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 17.12.2019.
Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 20.12.2019, nemůžeme však garantovat jejich doručení zboží do Vánoc.
Objednávky přijaté po 20.12.2019 budeme expedovat až po novém roce, tj. dne 2.1.2019.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Svěží den s EQUA lahví

01.06.2015 00:00

Dlouho jsem přemýšlela, jak se přinutit dodržovat pravidelný a hlavně dostatečný pitný režim. Možnost vyzkoušet EQUA lahev na pití, jsem okamžitě využila a říkala si, ano, teď to půjde.

Po převzetí do vlastních rukou ze mě začalo nadšení přímo sršet. Byla jsem víc nadšená než při samotném vybírání oné osudové lahvičky. Skvěle padne do ruky a v duchu tleskám tvůrcům této lahve. Design je nadčasový a sportovně elegantní, i když většina módních odborníků by mě nejspíš za tento výraz zatratila. Takže, abych uspokojila všechny, sportovní design během volného času a elegantní design v práci. A to nemluvím o výborné účelnosti, která je neocenitelná. Lépe jsem vybrat nemohla a už přemýšlím, co všechno si namíchám. Blíží se léto a ovoce s mátou jasně vedou.

Láhve na pití EQUA můžete mít s sebou kdykoli, kdekoli a upoutá pozornost u každého, kdo ji uvidí. Na vlastní kůži jsem ji vyzkoušela, celý den mi dělala radost nejen designem, ale i pocitem, že dělám něco pro své zdraví. Jedinou její nevýhodou je váha, ale je to sklo, tak co jsem čekala. Sklo na rozdíl od plastu má skvělé vlastnosti pro udržení teploty i chutě nápojů. Je na každém, zda zvolí plastovou lahev či skleněnou. S jistotou mohu říci, že po vyzkoušení skleněné lahve se k té plastové už nevrátím.

Nakonec jsem o ni přišla, ale v dobrém. Děti potřebují neméně ba dokonce více dodržovat pitný režim než dospělí. Z módního doplňku se stala školní lahev na pití. Dobrý skutek se počítá a já si jdu objednat novou EQUA lahev, aby ani můj pitný režim nezaostával.

 

A kolik jste toho dnes vypili vy?

 
komiks, láhev na pití, láhve na pití, lahev na vodu

Chceš slevu na první lahvičku?

Odebírej novinky a získej slevu 10% na první nákup.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz