Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho eshopu v období vánočních svátků. Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 13.12.2017. Při platbe na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 13.12.2017. Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 21.12.2017, ale negarantujeme doručení zboží před vánoci. Objednávky přijaté po 21.12.2017 00:00 budeme expedovat až po novém roce 3.1.2017. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Tipy na zdravé Mikulášské balíčky

Tipy na zdravé Mikulášské balíčky
30.11.2017 16:25

Nechává u vás doma Mikuláš balíčky za oknem? U mě doma každý rok. Připravili jsme pro „Mikuláše inspiraci, jak balíček připravit.

Co by nemělo chybět:

Zkuste vynechat laciné mléčné čokolády. Vsaďte na ovoce, čerstvé i sušené, ořechy a možná nějakou tu bramboru pro zlobivce. Ideální je sladké ovoce, které dětem sladkosti vynahradí. Zkuste papáju, sušené mango, třešně či kiwi.

Nejlepší je samozřejmě čerstvé ovoce. V mém balíčku nikdy nechyběly mandarinky a hrušky, zásadně upatlané od uhlí, abych nezlobila.

Pokud si potrpíte na sladkosti, vybírejte ty kvalitnější. Ideální je čokoláda s vysokým obsahem kakaa (u mléčné čokolády minimálně 35%, o hořké přes 60 %). Výrobce se tím obvykle pyšní na obalu.

Lízátka a další laskominy se dají koupit i ve zdravější variantě – například s javorovým sirupem. Sežene je v každém obchodě se zdravou výživou. Tradičně také do balíčku patří domácí cukroví. Loni jsme vám doporučovali recept na domácí perníčky.

Jak roginálně zabalit mikulášský balíček

Parádu uděláte i s celofánem, ale bohužel se nedočkáte překvapení.

Klasické mikulášské balíčky

Na maličkosti se skvěle hodí takovýhle balíček. Pomocí CDčka ho vytvoříte za pár minut:

Pokud nechává Mikuláš balíček na okně a nechodí osobně, vyrobte si obálku (nějak se přece balíček doručovat musí). Perfektní návod na skutečně věrohodnou obálku i se známkami najdete ve slovenštině zde.

Originální balení vytvoříte za balící ho papíru. Vyrobit si můžete jakýkoli sáček, podle toho, jak moc byl dotyčný hodný.

Když už darujte něco užitečného, proč to nesbalit? Dárek se bude dobře vyjímat i ve štrykované ponožce od babičky.

Dárek lze zabalit i do svetru či ponožky

Zdroj

Na ořechy sa výborně hodí pytlovina

Mikulášské balíčky v pravém pytli

Zdroj

Náš tip? Ozdobte dárek bambulkami

Dárky s bambulkami: zimní a originální

Zdroj

Získejte slevu 10 %

Přihlašte se do našeho newsletteru
a získejte slevu 10 % na Váš první nákup.

* povinné položky
zavřít
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz