Hudba stále s vámi

21.05.2014 12:51

Krásné počasí je neodmyslitelně spjaté s venkovními aktivitami. Grilování, sport, procházky. Všechno tohle si dokáže každý z nás v teplých jarních a letních dnech užít. Mnozí si představují ideální večer pod širým nebem, s přáteli, nad dobře ugrilovaným steakem či zeleninou. Jediné co chybí je hudba.

V dnešní době přeci není problém zapnout hudbu prostřednictvím chytrého telefonu. Zádrhel ovšem nastává v místě, kde je velký hluk a váš mobilní telefon nedisponuje dostatečně výkonným reproduktorem. Ať již jde o šum z větví a listů stromů, bublání nedalekého rybníku nebo o hluk, který vydávají náhodní kolemjdoucí v parku. Všechny tyto zvuky vám mohou znesnadnit poslech vaší oblíbené skladby. Jaké jsou tedy možnosti? Jak si i přes to užít krásný letní den venku s hudbou, kterou uslyšíte bez toho, abyste museli nastražit uši? Skutečně musíte sebou do přírody brát neskladná elektronická zařízení? Nemusíte!

Vibrační reproduktor Hot Dot

Novinkou, která dokáže vyřešit tento problém, je vibrační reproduktor Hot Dot. Ten díky bezkonkurenčnímu spojení nízké ceny, vysoké kvality a pestrého designu válcuje trh s reproduktory. A jak takový přístroj vůbec vypadá a funguje?

Vibrační reproduktor Hot Dot

 

Vibrační reproduktor se pyšní jedinečnou efektivností. Je malý, kompaktní ale přesto velmi účinný. Reproduktor Hot Dot připevníte pomocí samolepícího konce na jakýkoli předmět, který se okamžitě změní ve výkonný reproduktor přehrávající vámi navolenou hudbu. Pro ideální zvukový zážitek je samolepící část vhodné umístit na dutou nádobu či předmět. V něm se díky technologii fungující na bázi vibrací dokáže rozeznít vaše oblíbená skladba. Druhá strana reproduktoru může být připojena do libovolného zařízení s konektorem pro jack o velikosti 3,5mm jako např. mobilní telefon, MP3 přehrávač či jiné.

Co vše vibrační reproduktor umí?

Kvalitní hudbu a pestrý zvuk tak můžete slýchávat kdykoli a kdekoli budete chtít díky vibračnímu reproduktoru. Kvalitní zpracování je univerzální pro každý kousek, lišit se ovšem můžete díky široké paletě pestrobarevného provedení tohoto zařízení. Více informací a ukázky možného využití vibračního reproduktoru naleznete na našich webových stránkách či na videu.

"Hodnocení obchodu na Zboží.cz