Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, o možnostech doručování zboží z našeho e-shopu v předvánočním období.
Garance dodání do Vánoc je u objednávek při platbě dobírkou nejpozději k datu 17.12.2019, při platbě na účet musí být peníze připsány na náš účet nejpozději do 17.12.2019.
Objednávky přijaty po tomto termínu budou řešeny do 20.12.2019, nemůžeme však garantovat jejich doručení zboží do Vánoc.
Objednávky přijaté po 20.12.2019 budeme expedovat až po novém roce, tj. dne 2.1.2019.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

S pozdravem
Team Labeloo.cz

Začínáte běhat? Víme, jak se vyvarovat nezdarů

29.07.2019 08:00

Koupili jste si parádní boty na běhání a chcete co nejdřív začít? Nebo už vám leží pár let ve skříni a vy jste odhodlaní konečně se do toho pustit?

Překonat lenost a přidat se ke spokojeně vypadajícím běžcům, které potkáváte v blízkém parku? Skvělý nápad! Máme pro vás do začátku 3 nejdůležitější rady od zkušených běžců: jak začít běhat tak, abyste to už nikdy nevzdali.

 

Jistě tušíte, že překonat běžecké začátky nemusí být úplně jednoduché. S dobrou strategií to ale jde zvládnout. My na prvním místě víme jednu věc: že u každého běhu je potřeba dostatečně pít! Spolehněte se na Labeloo a budete běhat s tou nejkrásnější a nejpraktičtější lahví z celého okolí!


Začněte a vytrvejte

V pondělí? Nebo po narozeninách? Po výplatě, až si koupíte funkční vybavení? Hoďte za hlavu všechna „až“ a začněte hned. Dejte si reálný cíl s pravidelností, kterou jste schopni dodržet, a vyražte dřív, než si to zase rozmyslíte. Pro začátek úplně stačí třikrát týdně na 20 minut. Začnete-li hrdinskými výkony, těžko své tělo pozítří přesvědčíte, že ho čeká skvělá zábava.

 

Důležitější než překonané fyzické hranice je v začátcích pravidelnost. Nepřepálit start. Lepší je zaběhnout si pětkrát týdně 5 km než rovnou 2x 15 km a pak se nemoct pohnout.

A ještě jedna důležitá věc – nečekejte, že vás bude běhání vždycky bavit.  Jistou míru překonání lenosti zažívá pravidelně každý běžec. Ti, kteří vytrvali, na lenost svého těla tolik nedají a nedělají z něj vědu. Prostě jdou .. první krok … druhý krok a běží.

 

běhání

 

Běhejte s kamarády

Domluvit se na běhání se sousedem nebo přítelem má dvě veliké výhody: ve dvou cesta lépe utíká a především kamarád vás určitě nenechá doma lenošit. Těžko vám projde to, co vysvětlíte sami sobě: „Dneska toho bylo v práci moc, nechce se mi“.

Zkrátka s dobrou společností se běhá líp. Pokud si dáte pozor, abyste si na přítomnosti ostatních nevytvořili závislost. Někdy totiž nezbyde, než jít běhat sami, a pak by byla škoda nemít vnitřní motor, který vás nakopne. Vlastně vykopne. 

 

 Nepodceňte techniku

Že běhání vypadá snadno a přirozeně? U druhých možná. Navíc ne každý, koho vidíte běžet, správnou techniku umí. Jde na to přes špičku? Nebo přes patu? A co v terénu? Proto myslíte-li to s běháním vážně, věnujte technice dostatek času. Předejdete tak zraněním i mnoha chronickým potížím. Kvůli nim byste pak museli přestat a … víte přeci už, jak těžké je začít. Spoustu videí plných rad a praktických tipů najdete například na Youtube nebo na specializovaných běžeckých webech.

 

Pak už se musíte rozhodnout. Nazout boty, nadechnout se a vyběhnout správným směrem. 

Chceš slevu na první lahvičku?

Odebírej novinky a získej slevu 10% na první nákup.

Přihlášením souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
"Hodnocení obchodu na Zboží.cz